.

.

New
KINCO 7/8/9/11/13 NFC multi-fonksiyonel Su Geçirmez Etiketi Akıllı Sihirli Yüzük Giyilebilir IOS Samsung Android Telefonlar için Gümüş

KINCO 7/8/9/11/13 NFC multi-fonksiyonel Su Geçirmez Etiketi Akıllı Sihirli Yüzük Giyilebilir IOS Samsung Android Telefonlar için Gümüş

₺ 3.47
₺ 5.78

Ürünün miktarı
Stokta


özelliği :
-nfc radyo frekans haberleşme teknolojisi ve cep telefonu aracılığıyla cep telefonu işlevi çalıştırma ve paylaşımı bağlantı veri.
telefon nfc akıllı yüzük dokunarak sinyal alanı, ekran elde etmek için kilidini; uygulama kilidi; hızlı başlangıç uygulama; iş kartları okumak göndermek, URL bilgi ve diğer fonksiyonlar.
-multi-fonksiyonel NFC akıllı yüzük, ana işlevi saklamak ve değişim kişisel bilgi, yanı sıra mobil içerik ve kişisel gizlilik şifreleme kilidini, destek Samsung, Huawei için, için XIAOMIve diğer NFC özellikli cep telefonu.
-telefon uygulaması hızla başlatmak, önceden program başlatmak hızlı başlangıç komut gerekecektir yazılmış akıllı yüzük, zaman akıllı yüzük dokunur telefon otomatik olarak bulmak ve program başlatmak.
-dokunmatik kilidini, el aşınma halkası dokunmatik kilidini, ekran kilidi, uygulama kilit seti (bazı telefonlar KÖK gerekir, fonksiyonu kullanabilirsiniz).
-kilit/kilidini, programı uygulama seçin istediğiniz kilitlemek/açmak için, akıllı yüzük yazmak, sadece halka dokunmatik telefon uygulama başlatmak için, kişisel gizliliğinizi korumak için.
-dokunmatik paylaşımı/kişisel muhtıra, sen mağaza özel içeriği, halka ayrıca paylaşmak telefonu kartvizit, wifi şifre, grafik bilgiler, vb, özel olarak da kullanılabilir memo kilidini kilidini için tek yoldur.
-hiçbir ücret/derinlik su geçirmez, dahili ultra-duyarlı NFC çip, hiçbir elektrik, işe giymek kolay.
özellikler :
Proauct adı : Yüzük
renk : Beyaz
boyutu : 7/8/9/11/13
genişlik : Yaklaşık. 8mm/0.31 "
paket Şunlardır :
1x NFC Akıllı Yüzük

Ürün verisi

renk:
13, 11, 9, 8, 7
Marka Adı:
KINCO
tip:
Bilek Kayışı
Application Age Group:
Erişkin
fonksiyon:
NFC Smart Ring
dil:
Other
Uygunluk:
Other
Son

Ürün kategorisi