.

.

New
Sonoff slampher akıllı ev wifi ampuller tutucu 433 MHz E27 rf kablosuz işık tutucu eWelink üzerinden uzaktan kumanda led lamba App

Sonoff slampher akıllı ev wifi ampuller tutucu 433 MHz E27 rf kablosuz işık tutucu eWelink üzerinden uzaktan kumanda led lamba App

₺ 14.50
₺ 18.83

Ürünün miktarı
Stokta

   voltaj : AC 100-240 V, 50/60 HZkontrol yöntemi : e Welink APPmaksimum Yük : 2 A/400 Wİletim : WIFIkontrol mesafe : limitsizmalzeme : ABSgüç Tüketimi : < = 0.5 Warayüz özellikleri : E27çalışma Sıcaklığı : 0-60 dereceboyutu : Yükseklik : 103 (mm)çap : 68 (mm)İlgili Ürün : -27.04/piece kullanım Kılavuzu : merhaba, Slampher RF kullanmak Hoş Geldiniz 1. Download " e We Link " app. i OS için APP Store içinde " arama " e We Link sürümü veya Google Android sürümü için oynamak. 2. Vida ile Slampher E27 ampul 3. Add cihazı : 1. Power up sonra cihaz kurulumu tamamlayın. siyah düğmeye Basın kez kapatmak için lamba ilk.
2. siyah düğmeye Basın 7 saniye için yeşil LED yanıp söner kadar aşağıda gibi :
2.1 1st nesil cihazlar Için, zaman eşleştirme durumu LED 1 kez yanıp söner ve tekrar girin.
2.2. nesil Için cihazlar, zaman durumu LED 2 kez yanıp eşleştirme girmek ve tekrar tekrar üzerinde.
2.3 Android Için, LED yanıp sönen yolu göre eşleştirme yöntemi seçiniz, İleri'ye tıklayın.
i OS için, telefon Ayarı gidin lütfen > Wi Fi ITEAD-****** > Wi Fi ile başlar bağlayın, varsayılan şifre 12345678 girin. e We Link geri gitmek, eşleştirme yöntemi seçin, İleri'ye tıklayın.
3.3.It irade otomatik arama ve çevrenizdeki akıllı ev cihazı bağlayın. 4. Input ev Wi Fi SSID ve şifre :
4.1 Senin SSID harf veya rakamdan olmalıdır.
4.2 hiçbir şifre Varsa, boş tutmak.
4.3 Şimdi e We Link sadece destek 2.4 G wifi haberleşme protokolü, 5 G-Wi Fi-router desteklenmiyor. 5. Adı cihaz tamamlamak için.
6. Maybe e We Link cihaz üzerinde " Çevrimdışı " olduğunu, cihaz için ihtiyacı 1 dakika router ve sunucu ile bağlanmak için. yeşil üzerinde LED zaman, cihaz " Online ", eğer e We Link hala " Çevrimdışı " gösterir, yakın e We Link ve yeniden açın lütfen. 3. APP özellikleri 1. Wi Fi uzaktan kumanda ve cihaz devlet /kapatmak dokunarak cihaz üzerinde simgesi. cihaz üzerinde devlet her zaman eşzamanlı ekran APP. 2. Share cihazı sahibi diğer aygıtları paylaşabilirsiniz hesapları, ama onlar çevrimiçi kalmak gerekir. 3. Timing programları destek max 8 zamanlama programları her cihaz. önceden ayarlanmış zamanlayıcılar Wi Fi kullanılamıyor bile çalışabilir, ama cihaz üzerinde güç tutmalısınız. 4. Set varsayılan cihazı devlet Set açik veya kapali olarak varsayılan cihazı devlet üzerinde cihaz güç. 5. Security mekanizması bir cihaz tek sahibi. diğer insanlar zaten cihazları ekleyemezsiniz ekledi. 6. Update bu otomatik size hatırlatmak yeni firmware veya versiyonu. en kısa sürede olabildiğince güncelleyin. SSS : 4. Sorunlar ve çözümleri detaylı okuyun Akıllı Ev Itead Forum üzerinde. 1. Benim cihaz başarıyla ekledi, ama kalır " Çevrimdışı ". cevaplar : yeni eklenen cihaz ihtiyacı için 1-2 dak yönlendirici bağlamak ve Internet. eğer uzun süre için çevrimdışı kalmak, yeşil led durum tarafından sorunu yargıç lütfen : 1.

Ürün verisi

öğe Türü:
Anahtarlar
belgeleme:
CQC,ROHS,CE,CCC
Anahtar Türü:
Uzaktan Kumanda
Model Numarası:
WIFI E27 Base
uzak Mesafe:
no limit
malzeme:
Plastik
garanti:
1 year
Marka Adı:
AHAHOLA
Özellikler:
smart wifi control
akım:
2A
Voltage:
AC 220V
Signal:
WIFI
Key word:
Smart Switch
Item Type :
Led Buld Holder
Model number :
WiFi light Bulbs Holder
Ewelink Support:
Yes
Remote ON/OFF:
Yes
Son

Ürün kategorisi