.

.

New
IDE SATA Adaptörü SATA SATA Veya IDE Dönüştürücü, siyah

IDE SATA Adaptörü SATA SATA Veya IDE Dönüştürücü, siyah

₺ 2.53

Ürünün miktarı
Stokta

eski bir bilgisayar yükseltmek için kullanılabilir, optik sürücü veya sabit disk. 3.5-inç IDE ve SATA sabit diskler destekler; büyük ve küçük 4-pin güç konnektörleri Destekler. bu iki yönlü SATA IDE dönüştürücü bir IDE sabit sürücüyü bağlamanızı sağlar bir SATA port anakart üzerinde veya bir SATA sabit disk IDE anakart üzerinde bir port için. yükseltme için bir maliyet-etkin bir çözüm sunuyor mevcut bilgisayar sistemleri için destek SATA sabit sürücüler ve optik sürücüler almadan biri üzerinde sınırlı genişleme yuvaları bilgisayar. eski bir bilgisayar yükseltmek için kullanılabilir, optik sürücü veya sabit disk.
3.5-inç IDE ve SATA sabit diskler destekler; büyük ve küçük 4-pin güç konnektörleri Destekler.
bu iki yönlü SATA IDE dönüştürücü bir IDE sabit sürücüyü bağlamanızı sağlar bir SATA port anakart üzerinde veya bir SATA sabit disk IDE anakart üzerinde bir port için.
yükseltme için bir maliyet-etkin bir çözüm sunuyor mevcut bilgisayar sistemleri için destek SATA sabit sürücüler ve optik sürücüler almadan biri üzerinde sınırlı genişleme yuvaları bilgisayar.
renk : Siyah
durum : Yeni
boyutu : 4.5x5 cm
kullanımına izin Seri ata Paralel ATA (IDE) portu anakart üzerinde.
IDE SATA anakart kullanımına izin vermek için port dönüştürür.
Seri ATA Şartname ile uyumlu.
ATA 100/133 destekler.
konnektörler : bir (1) IDE konektörü, İki (2) SATA konnektörleri, bir (1)-pin güç konnektörü.
paket içerir :
1 x IDE SATA Adaptörü
not : işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.  

Ürün verisi

Kablo uzunluğu:
Diğer
Marka Adı:
FcsRII
tip:
Uzatma Kablosu
Son

Ürün kategorisi