.

.

New
Avrupa Alt Sıcak Organik Brüksel Lahanası Sebze Tohumları Of 5 Tohumlar

Avrupa Alt Sıcak Organik Brüksel Lahanası Sebze Tohumları Of 5 Tohumlar

₺ 0.33
₺ 0.64

Ürünün miktarı
Stokta

daha tercih var Aşağıdaki tıklayın : ) - - avrupa alt-Brüksel lahanası tohumları almanya'dan ithal : 5 mu çeşitleri : 10-20
özellikleri : yaz güçlü olduğunu, çok erken, dikim için hasat 90 gün, yüksek veya düşük sıcaklıklar lahana iyidir. bitkiler için yüksek-tipi, yükseklik 1 m, dinç büyüme, yaprak yeşil, balmumu az, oluşturulabilir yaprak tomurcukları topu. lobüler küresel, çapı 2.5 cm, yeşil düzgün ve sıkı. bitki başına tomurcukları kapanış topu 90, kaliteli. yetiştirme : uygun güney sonbahar ve kış açık alan ve korumalı kuzey ekimi sonbahar ve kış, fide yaşı 30 gün, 90 başında gün dikimden sonra, hasat, tohum 10-20 mu mu dikim etrafında 2000. tohum Kalitesi :   türler adı saflık netlik çimlenme oranı nem menşe yeri avrupa alt Brüksel lahanası ≥96% ≥98% ≥85% ≤7% 5 almanya pekin Ya Shi Fengming gerçek fotoğraf çekmek için çiftlik dikim
çeşitleri : brüksel lahanası huylu, tatlı. bu özel bir bileşik-iso-cyanate propiyonik asit içerir gibi yağ. son araştırmalar göre selenyum eser elementler ihtiva topu içinde bırakır, düzenli tüketimi anti-kanser etkisi.
yenilebilir çeşitli yöntemler vardır, kirli olabilir, kızarmış, çorba, salata, ayrıca turşusu turşu ve üretim, yanı sıra yan yemekler, bezeme ve böylece.brüksel lahanası yetiştirme teknikleri
brüksel lahanası, takma filizi, lahana nafaka, turpgillerden lahana Brassica türün bienal ot, Brassica türün aksiller tomurcukları lobüller topu varyantları oluşturabilir. broşürler ile topu taze yenilebilir kısımları yüzyıllar avrupa'da iki önemli bir sebze olduğunu, kuzey Amerika ülkeleri üzerinde son yıllarda popüler hale yemekleri Japon pazarı, garip görünüyor, güzel, yumuşak kalite, fiber küçük ve tatlı, lezzet, beslenme lahana daha iyidir. akdeniz kökenli, daha önce sadece küçük bir miktar ekimi Tayvan Eyaleti. geç seksenli, pekin, Shanghai, Guangzhou ve birkaç diğer şehirler varoşlarda tanıtımı, ve yavaş yavaş tedarik oteller, restoranlar, dostluk Mağaza ve onbirinci Asya Oyunları sporcular dine. orta-doksanlı sonra, Shandong, Hebei, Henan, Jiangsu, Zhejiang, Guangdong, Guangxi ve diğer iller kademeli giriş, şehirler eteklerinde içinde özel sebze tabanı ve küçük ölçekli yetiştirme gösteri alanı.
brüksel lahanası yüksek besin değeri içinde sebze birçok türleri, 100 taze sebze başına protein belirlenmesi göre 4.9, lahana yaprak içinde en yüksek içeriği, yağ 0.4, 8.3 karbonhidratlar, vitamin vitaminler A883 uluslararası birimleri B10.14 sent, vitamini B20.16 sent, vitamini C100-150 sent, 42 cents kalsiyum, fosfor 80 sent, 1.5 cents demir. son yıllarda oteller, restoranlar, hediye kutuları tatil yemekleri, süpermarketlerde temiz sebze ve diğer tüketici grupları çok popüler. şu anda hala nadir ve özel sebze çeşitleri, ama insanların yaşam standartlarının geliştirmek, insanlar ev masa içine yavaş yavaş olacaktır.
brüksel lahanası huylu, tatlı. bu özel bir bileşik-iso-cyanate propiyonik asit içerir gibi yağ. son araştırmalar göre selenyum eser elementler ihtiva topu içinde bırakır, düzenli tüketimi anti-kanser etkisi.
yenilebilir çeşitli yöntemler vardır, kirli olabilir, kızarmış, çorba, salata, ayrıca turşusu turşu ve üretim, yanı sıra yan yemekler, bezeme ve böylece. ben. özellikleri ve çevre koşulları
(A) Özellikleri
brüksel lahanası büyümek dik kaynaklanıyor, yükseklik iki tipe ayrılır, yüksek ham tohum kök yüksekliği 100 cm veya daha fazla, ve daha seyrek topu vuruyor, top büyük bırakır, çoğunlukla geç olgunlaşan, cüce türler hızlı büyüme, kök yüksekliği 50 cm ya da öylesine, tomurcuk yoğun topu, küçük top, erken dikim için uygun. brüksel lahanası ve lahana yaprak benzer, neredeyse oval, marjı birimde kaşık şekilli yaprak yüzey farklı kıvrımlar oldu, yaprak sapı uzunluğu, tomurcukları açık, sürekli filizlenmiş yeni yapraklar, alt-up kök yaprak axils vermeye devam doğum etrafında broşürler topu, tenis topları gibi malların, 2-4 cm çapı, kompakt ve sıkı, bir minyatür sebze olduğunu.
(Ii) Çevre koşulları
1. Sıcaklık : Brüksel lahanası soğuk gibi, frost dayanıklı, değil ısı. sonbahar aylarında soğuk koşullarda, güneşli gün boyunca, geceleri bir ışık var frost, kaliteli. onun yüksek sıcaklıkta topu bozulabilir broşürler, çatlar, kalite kötüleşti. yüksek sıcaklıklarda ve güçlü güneş, bodur büyüme, eğilimli zararlıları ve hastalıkları. bitki yaprak büyüme içinde daha yüksek sıcaklıklar gerektirir, bu ortalama etrafında 20 °, vejetatif büyüme vesile olur. sıcaklık 5-6 ° düşürülür oldu, yaprak büyüme inhibe. lahana düşük bir sıcaklık gereksinimleri, sıcaklık 10-13 ° için, lehine topu bırakır oluşumu ve besin birikimi, yukarıdaki sıcaklık daha yüksek 23 °, yaprak topu oluşumuna elverişli değildir.
2. Light : Brüksel lahanası olduğunu bir uzun gün bitkileri, ama ışık kesinlikle gerekli değildir. zaman yeterli ışık, dinç bitki büyüme, küçük ve büyük katı tomurcukları, vuruyor topu şeklinde ısı ve ışık durumda, elverişli değildir oluşumuna ateş topu. yetersiz ışık ve kolay uzun bacaklı bitkiler, boğum uzunluğu, yaprak topu smaller.
3. Water : hi nemli toprak koşulları ve kapalı çevre koşulları, ama çok ıslak değil, oluşumunu etkileyecek şekilde değil kök büyüme ve ateş topu.
4. Toprak ve Beslenme : Brüksel lahanası uygun toprak derin, bereketli gevşek, organik madde bakımından zengin, su ve gübre tınlı veya tınlı kumlu. miktarından daha fazla gübre gerekli, ihtiyaç duydukları azot, fosfor, potasyum ve eser elementler kombine uygulama, her kullanılabilir bir azot 4.8 Qian için bin mal üreten, 1.2 kb fosfor, potasyum 5.4 bin emme oranı 1 : 0.25 : 1.1.
iki. üretim Teknolojisi
(A) Bitkileri Planı :
Kuzey Çin'de, örneğin, birkaç vardır düzenlemeleri Bitkileri
1. Bahar ışık sera : 12 Ay-Ocak kreş, orta-Şubat dikim, sonunda başka sonra hasat Olabilir;
2. Chunlu zemin : korumalı kreş erken Şubat, geç Mart açık alan dikim, geç Haziran hasat başladı;
3. Qiulu zemin : Haziran sonuna geç Temmuz-erken Ağustos kreş dikim, geç Ekim veya güneş sera tutuyor topuk taşındı vardı, Aralık sonunda hasat;
sonbahar ışık konservatuvar : erken Temmuz-erken Ağustos tohumlama, dikim erken Eylül, ocak-Şubat hasat.
(B) steril fidanları
brüksel lahanası fide nakli yöntemi kullanmak daha, bir çok kaydedebilirsiniz böylece her iki tohum miktarı, o zaman alanında kırpma alanı kısaltabilir. kreş uygun seçmek için dikkat etmelidir çeşitleri, sağlam yetiştirilmesi fidanları.
1. Çeşitli seçimi içinde iklim koşulları dayalı olmalıdır bölge ve tarım tesisleri ve piyasa ihtiyaçlarına mevcut, uygun çeşitleri seçin. dayalı uygulama yıl, pekin'de ilkbaharda dikim seçilmelidir sonra 90 gün içinde dikim erken olgunlaşan çeşitleri can olgun, japonya'nın erken destek çocuklar, yeşil zeytin.
2. Tohum miktar brüksel lahanası tohumları yaklaşık 4 bin, mu tohum miktarı dikim 2000 dönüm başına 10-15 olduğunu.
3. bitki ekim sezonu, genellikle yaklaşık 40 gün fide yaş, dikim fidan 5-6 gerçek yaprakları.

Ürün verisi

Marka Adı:
Skunhe
Tam çiçeklenme Dönem:
Yaz
uygulanabilir Constellation:
Başak burcu
saksı:
Dışlanan
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
fonksiyon:
faiz
kullanım:
Açık Tesisleri
stil:
yıllık
iklim:
astropika
yer:
avlu
Model Numarası:
008
boyut:
Mini,küçük
tip:
Courtyard Bitki
Ürün Tipi:
Bonsai
çeşitlilik:
see details
sınıflandırma:
see details
Son

Ürün kategorisi