.

.

New
Spor Ayarlanabilir 5-Spring Kauçuk Göğüs Genişletici Çekin Sedye Kas Eğitimi (Göğüs Genişletici)

Spor Ayarlanabilir 5-Spring Kauçuk Göğüs Genişletici Çekin Sedye Kas Eğitimi (Göğüs Genişletici)

₺ 7.51
₺ 7.91

Ürünün miktarı
Stokta

yepyeni ve kaliteli. Hem erkekler ve kadınlar için. Great için her yerde antreman. Boyutu : toplam uzunluk : 63 cm/24.8 " dayanıklı ve aynı zamanda kolay ulaşım için hafif. Ergonomik kolları rahat bir tutuş sağlar. Geniş : 11 cm/4.3 " (uzatılmamış) bu 5 direnç gruplar göğüs genişletici içerir çıkarılabilir yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Farklı şekilde egzersiz ile Göğüs genişletici. özel sizin göğüs güçlendirmek. kollar ve omuzlar. Tepegöz aşağı çekme genişletmek yardımcı üst sırt. Kauçuk bantları vardır kolayca eklenen veya kaldırılır. üstün kaliteli kauçuk lateks yapılmıştır ve olmaz aşırı streç aksine bazı diğerleri. Weight : Approx.0.4kg/0.9 lb Brand yeni ve kaliteli. Hem erkekler ve kadınlar için. anda gücü eğitimi için Büyük anywhere. Boyutu : toplam uzunluk : 63 cm/24.8 "
dayanıklı ve aynı zamanda kolay ulaşım için hafif. Ergonomik kolları rahat bir tutuş sağlar. Geniş : 11 cm/4.3 " (gerilmemiş)
bu 5 direnç gruplar göğüs genişletici içerir çıkarılabilir yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Farklı şekilde egzersiz ile Göğüs genişletici.
özel sizin göğüs güçlendirmek. kollar ve omuzlar. Tepegöz aşağı çekme genişletmek yardımcı üst sırt. Kauçuk bantları vardır kolayca eklenen veya kaldırılır.
üstün kaliteli kauçuk lateks yapılmıştır ve olmaz aşırı streç aksine bazı diğerleri. Weight : Approx.0.4kg/0.9lb
ve heykel her kas grubunu güçlendirmek için izin verir.
geri tepme ve sizin gibi göğüs saç sancı olmaz bazen metal yaylar ile olur.
boyutu : Toplam uzunluk : 63 cm/24.8 "
geniş : 11 cm/4.3 " (gerilmemiş)
paket içeriği
1 x Göğüs Genişletici
not : işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.  

Ürün verisi

Marka Adı:
MUMIAN
Bölüm Adı:
Erkekler
uygulama:
Bahar Göğüs Geliştirici
Model Numarası:
NEW Arrival
Son

Ürün kategorisi