.

.

New
Yeni ile Kenar Bulucu Elektronik Optik Kenar Bulucu LED ve Bip CNC Torna için

Yeni ile Kenar Bulucu Elektronik Optik Kenar Bulucu LED ve Bip CNC Torna için

₺ 12.35
₺ 13.28

Ürünün miktarı
Stokta

HPKG MAĞAZA SIZE EN IYI HIZMETI SAĞLAYACAK   * pratik ile Kenar Bulucu Elektronik Optik Kenar Bulucu LED ve Bip CNC Torna içindoğruluk 0.005 MM, hızla bulun iş kenarları. Probe Sertleştirilmiş ve Hassas Zemin, ölçüm yaparken döndürmek için gerekli değildir. LED ışıkları anında ve zaman o bip sesi probu dokunur iletken iş parçası, orada bir emniyet yayı çektirme hangi topu doğrusu koyar zaman konumuna geri topu topu koltuk uzak sonları. bu mükemmel araçları hızla bulmak zaman çalışma kenarları ve zamandan tasarruf bulma pozisyonları üzerinde freze makineleri, jig deliciler vb vb Onlar oldukça hassas konum sensörü istihdam ve kırmızı pilot kullanmaktadır hangi açıkça görülmektedir ve sesli bir bip ışık yerini end yüzey, dış ve iç daire çapları tespit edilebilir. doğruluk 0.005 MM, hızla bulun iş kenarları.
Probe Sertleştirilmiş ve Hassas Zemin, ölçüm yaparken döndürmek için gerekli değildir.
LED ışıkları anında ve zaman o bip sesi probu dokunur iletken iş parçası, orada bir emniyet yayı çektirme hangi topu doğrusu koyar zaman konumuna geri topu topu koltuk uzak sonları.
bu mükemmel araçları hızla bulmak zaman çalışma kenarları ve zamandan tasarruf bulma pozisyonları üzerinde freze makineleri, jig deliciler vb vb.
onlar son derece hassas konum sensörü istihdam ve kırmızı pilot işık hangi kullanmaktadır açıkça görülmektedir ve sesli bir bip yerini end yüzey, dış ve iç daire çapları tespit edilebilir.
özellikler :
Shank Çapı : yaklaşık 20mm
ürün uzunluğu : yaklaşık 160mm
top Çapı : yaklaşık 10mm
pil : 1 x 23 A/12 V Pil (10 X28.3mm) (dahil Değil)
paket Içeriği : 1 x Elektronik kenar bulucu
not : Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün verisi

Son

Ürün kategorisi