.

.

New
HIINST juguetes Bebek Oyuncaklar Stres Rahatlatıcı Dekor 2017 Komik 7 cm Charm noel Baba Kız Erkek Hediye Damla Gemi Of Nov6 P23 Squishy

HIINST juguetes Bebek Oyuncaklar Stres Rahatlatıcı Dekor 2017 Komik 7 cm Charm noel Baba Kız Erkek Hediye Damla Gemi Of Nov6 P23 Squishy

₺ 2.91
₺ 4.16

Ürünün miktarı
Stokta

nefis Noel Baba Kokulu Yumuşacık Charm Yavaş Yükselen 7 cm Simülasyon Çocuk Oyuncaklarıaçıklamaları : malzeme : Elastik Çevre PUboyutu : 7*7*7 cmstil : oyuncak/koleksiyonlar/cep telefonu sapanlardesen : Noel Babamiktar : 1 adetuygulanabilir yaş : fazla 6 yaşında Squishy : yavaş yükselenbunu baktığınızda, onlar daha iyi hissedebilirsiniz ki çok şirin, hatta tüm kötü duygular gitmiş olacak. It bir stres giderici olabilir.paket : 1 adet Oyuncak
sizin ürün açıklaması burada alınacaktır. HTML kullanabilirsiniz eğer diliyorum. yazı tipi, stil ve renk önceden tanımlanmış vardır, ama madde açıklaması penceresinde üzerine olabilir. öğe açıklamaları olabilir sürece desire, şablonları olarak açıklamaları uzunluğunu maç yeniden boyutlandırma olacak.
Ödeme Ayrıntıları burada eklenecektir. bir parçası olarak bir Ödeme bölüm oluşturabilirsiniz altında satıcı Detaylar Detaylar sayfa Profilleri Tab. oluşturma sonra satıcı detaylar, bu liste dahil edilecek seçebilirsiniz üzerinde lister sayfasında, sonraki şablon seçimi. varsa hiçbir Ödeme Ayrıntıları, bu bölüm şablonundan olacak.
Kargo Detayları burada eklenecektir. bir parçası olarak bir Kargo bölüm oluşturabilirsiniz altında satıcı Detaylar Detaylar sayfa Profilleri Tab. oluşturma sonra satıcı detaylar, bu liste dahil edilecek seçebilirsiniz üzerinde lister sayfasında, sonraki şablon seçimi. hiçbir varsa, Nakliye Detayları bu bölüm şablonundan olacak.
senin Satiş şartlari burada eklenecektir. oluşturabilirsiniz bir parçası olarak Satiş şartlari bölüm bir altında Satıcı Detaylar Detaylar sayfa Profilleri Tab. oluşturma sonra satıcı detaylar, bu liste dahil edilecek seçebilirsiniz üzerinde lister sayfasında, sonraki şablon seçimi. hiçbir Satış şartları varsa, bu bölüm şablonundan olacak.
senin Hakkında Bize bilgileri burada eklenecektir. eğer Hakkımızda bölüm oluşturabilirsiniz bir parçası olarak altında satıcı Detaylar Detaylar sayfa Profilleri Tab. oluşturma sonra satıcı detaylar, bu liste dahil edilecek seçebilirsiniz üzerinde lister sayfasında, sonraki şablon seçimi. Bize bilgi Hakkında hayır varsa, bu bölüm şablonundan olacak.
senin İletişim bilgileri burada eklenecektir. tercihler bir parçası olarak Bize Ulaşın bölüm altında satıcı Detaylar Detaylar sayfa Profilleri Tab. oluşturma sonra satıcı detaylar, bu liste dahil edilecek seçebilirsiniz üzerinde lister sayfasında, sonraki şablon seçimi. hiçbir Temas Bize bilgi varsa, bu bölüm şablonundan olacak.

Ürün verisi

Marka Adı:
HIINST
malzeme:
PU
pil:
no
boyutlar:
7*7*7cm
Yaş Aralığı:
> 6 yaşında
MFG Serisi Sayı:
oyuncak
Model Numarası:
Drop Shipping
cinsiyet:
Üniseks
tema:
Film ve TV
uyarı:
NOT put into your mouth
Type1:
100% brand new and high quality
Type2:
juguetes
Type3:
brinquedos
Material:
Elastic Environmentally PU
Size:
7*7*7cm
Pattern:
Santa Claus
Series:
Baby Kids Toys
Style1:
Stress Reliever
Note:
It is NOT edible. Please do NOT put into your mouth
Style2:
Funny,Cute
Son

Ürün kategorisi