.

.

New
KIA Soul Için kapısı Yuvası Ped Kaymaz Kapı Oluk Mat Anti Kayma Paspaslar Fincan Mat Oto Aksesuarları (Kolçak Kutusu ile)

KIA Soul Için kapısı Yuvası Ped Kaymaz Kapı Oluk Mat Anti Kayma Paspaslar Fincan Mat Oto Aksesuarları (Kolçak Kutusu ile)

₺ 13.70
₺ 14.89

Ürünün miktarı
Stokta

KIA Soul Için kapısı Yuvası Ped Kaymaz Kapı Oluk Mat Anti Kayma Paspaslar Fincan Mat Oto Aksesuarları (Kolçak Kutusu ile) adı : kapısı yuvası pad, su bardak, depolama ped, kaymaz paspaslarrenk : beyaz Floresan Ile, kırmızı, mavi ve diğer renkler özelleştirilebilir.Fitment : KIA Soul için sevgili arkadaşlar, lütfen not : 1. Tüm resimleri gerçek fotoğraflar vardır. 2. eğer 65 gün içinde mal almazsanız (Normalde 35-45 gün), biz size bir geri verecektir. 3. kararlaştırılan zaman içinde anlaşmazlıkları başlatmak etmeyiniz, çünkü bu karşılıklı güvenilirlik bizim için çok önemlidir. 4. ürünleri aldığınızda herhangi bir sorunuz varsa, yorum için acele etmeyiniz. lütfen bize ulaşın ve biz sorunu çözmek için çalışacağız. 5. All ürünleri üreticisi doğrudan, eğer çok gerekiyorsa, satın alma lütfen bize ulaşın. 6. Biz size hizmet için mutluyuz, ben iyi bir gün var diliyorum.

Ürün verisi

renk:
Black Red, white Fluorescence, Ice Blue
Malzeme Türü:
Silika jel
Marka Adı:
QYJSD
Son

Ürün kategorisi