.

.

New
3d Öz Tesviye kırmızı Lazer Seviye 360 Derecelik 12 Hatları Yatay ve Dikey Çapraz

3d Öz Tesviye kırmızı Lazer Seviye 360 Derecelik 12 Hatları Yatay ve Dikey Çapraz

₺ 140.00

Ürünün miktarı
Stokta

The LETER 3 D lazer seviyesi kompakt, pratik seçeneği için temel çapraz çizgi tesviye çalışma.ölçüm de 1/4 ", lazer avucunuzun içinde rahatça sığabilecek.bu bir sert plastik konut içinde lazer kirişler ve sarkaç tesviye sistemi korumak için.bu konut koruyan bir nervürlü kauçuk gövde vardır çizilmelere verirken bunu yapmak için ekstra sürtünme kayma dayanıklı.su dayanıklı sınıf IP54teknolojik avantajları : 3 D lazer çapraz çizgi lazer seviye bir olduğunu. bu birim içinde doğruluk ile öz-tesviye aralığı ± 4 °.bu lazer çalışma aralığı kadar 65' (20 m) bağlı olarak, çalışma alanı ' ın aydınlatma.İki ayrı 635nm lazer diyot hattı üretilen kirişler vardır.çizgi kirişler var ±. 8mm kadar doğruluk 10 m.düğmeler giriş : lazer seviyesi üç lazer windows vardır, her pencere başlatabilirsiniz 4 lazer çizgileri, tamamen 12 lazer çizgileri (4 lazer çizgileri birleştirmek için bir düzlem). her zaman düğmesine tıklayın, bir düzlem 4 lazer çizgileri olacak. dikkat : en az 4 lazer çizgileri vardır, 1 veya 2 lazer çizgileri tutmak olamaz
 yeşil lazer ve kırmızı lazer arasındaki fark : onlar aynı fabrikada vardır, işlevi aynı.yeşil lazer ' ın kırmızı lazer görünürlük dört kez olduğunu, bu malzeme maliyetlendirme daha yüksektir kırmızı lazer, ve daha pahalı kırmızı lazer.bizim fabrika kurmak etmez bu tür lazer seviye alıcı, bu lazer seviyesi güçlü olduğunu, biz en uygun bulmak değil alıcı henüz. alıcı diğer marka satın almayın lütfen, eşleştirme değil olacak.
 ürün Özellikleri : 3 D lazer çapraz çizgi lazer seviye bir olduğunu. bu birim içinde doğruluk ile öz-tesviye aralığı ± 4 °. bu lazer çalışma aralığı kadar 20 m, bağlı olarak çalışma alanı ' ın aydınlatma. tasarım : 3 D lazer seviyesi kompakt, pratik seçeneği için temel çapraz çizgi tesviye çalışma. ölçüm de 1/4 ", lazer avucunuzun içinde rahatça sığabilecek. bu bir sert plastik konut içinde lazer kirişler ve sarkaç tesviye sistemi korumak için. bu konut koruyan bir nervürlü kauçuk gövde vardır çizilmelere verirken bunu yapmak için ekstra sürtünme kayma dayanıklı.
 montaj Seçenekleri : 3 D lazer seviyesi vardır bir montaj somun ile bir 1/4 " konu altındaki birim. bu izin verir ya bunu monte etmek için bir dirsek veya bir tripod için güvenlik. birim düzenli bir yüzey üzerine yerleştirilebilir, ama genellikle az garanti hareketi sabitlemek için daha doğru çalışma. tesviye fonksiyonu : sarkaç kez unlocked durumu olduğunu, enstrüman içinde öz-tesviye olacak dışarı kullanarak 4 ünite 'when tesviye aralığı, lazer hatları ve ana gösterge yanıp devam edecektir.
 güçlü lazer hattı, bunu kullanmadan önce, lazer içine doğrudan bakmayın, anahtarı kilidi, çocukları koruyun
 
 
  
 teknik Özellikler : su geçirmez sınıf : IP : 54üzerinden tüm doğruluk : ± 1.8mm/10 m Orthotropic doğruluk : 90 ° ± 30 "tesviye aralığı : ± 4 °tesviye : yerçekimi sarkaçhat-genişliği : 2mm/10 m.

Ürün verisi

Ölçüm Modeli:
12 hatları
Model Numarası:
360
hassas:
1.8mm
boyut:
34
Marka Adı:
LETER
dalga boyu:
525
tip:
Dikey & Yatay Lazerler
MPN:
Does Not Apply
Model:
3Dred
UPC:
6941988858754
Son

Ürün kategorisi