.

.

New
Tanrı'nın Bütün Zırh Koymak (Efesliler 6:13-17) Mücadelesi Coin, 5 adet/grup ücretsiz kargo

Tanrı&39;nın Bütün Zırh Koymak (Efesliler 6:13-17) Mücadelesi Coin, 5 adet/grup ücretsiz kargo

₺ 14.88
₺ 17.50

Ürünün miktarı
Stokta

bizim dükkana hoşgeldiniz!
biz çok mükemmel bir profesyonel tasarım ekibi var. emin lütfen bizim ürün ve ambalaj,100% benzersiz tasarım ve üretim vardır. Our ürünleri çeşitli için geçerlidir kutlama hediye hediyelik eşya,gibi festivali parti, doğum günü partisi, ticari parti, düğün parti ve benzeri. ürünümüzün Herhangi olabilir.bir hediye olarak sended baban, anne, aile üyesi, arkadaşlar, patron, personel, meslektaşım, vb.dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir bizim ürünleri satın almak.biz iyi indirim verecektir selamlıyorum çeşitli ülkeler dağıtım ajan bizimle işbirliği yapmak. " TANRı'NıN BÜTÜN ZıRH KOYMAK " MÜCADELESI COIN tüm bizim fiyat vergi içermez (görev) hedef gümrük. Farklı ülke, farklı politikası ile ilgili vergi (görev). bazı ülke olacak şarj ekstra vergi eğer oeversea ithal. Ancak, bu her zaman tahsil eğer vergi alıcının sorumluluğundadır mal geldi the hedef.   gümrük :
sipariş hediye olarak ve düşük bir değer decleared olacak özel vergi ortadan kaldırmak ve gümrük ilerlemeden yapmak kolay. ANCAK-bazı ülkelerde, ithal mallar üzerindeki vergiler ve harçlar ödemek zorunda. bazen mal altında belli bir değeri, veya belirli kategorilerde, vergi ödemeniz gerekmez. kurallar her ülkede farklıdır. bu nedenle, biz olamaz, ve olmaz, ülkede vergi konusunda tavsiyelerde. alıcı olarak, bu sizin sipariş önce bilgi edinmek için sizin sorumluluğunuzdadır. ayrıca, bazen gümrük yapmak size ihtiyacınız sigortalama, dinlenmek olabilir, bu bir kolay iş.
sizin öğe alma :
eğer öğeleri imzalarken, uyduğundan emin olmak için hemen kontrol edin listede açıklama ve bizim anlaşma gibi. herhangi bir hata ya da whatelse varsa, yakında lütfen bize ulaşın, ve biz yakında sorunu çözmek için söz veriyorum. öğe ile mutlu iseniz, biz gerçekten seviniriz bunu eğer bize olumlu bir geribildirim bırakın garanti :
bu madde aldıktan sonra kusurlu ise, müşteri alındığı tarihten itibaren 7 gün öncesine kadar vardır için yeni bir değişimi. (alıcı yeniden satılabilir durumda hasarsız tüm orijinal öğeleri, teşekkürler).
biz 6 ay garanti içinde ücretsiz tamir hizmeti sunuyoruz. satın alma ilk 1 ay için, biz tek yönlü nakliye maliyeti ödeyecek (bulunduğunuz yere çin'den). satın alma 1 ay sonra, alıcı nakliye maliyeti 2 yolu ödemek zorunda.
müşterihizmet :
Pls mesaj yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin herhangi bir zamanda kolaylık. veya online sohbet. bizden gerekli herhangi bir sorgu veya destek varsa, biz 12 iş saatleri içinde cevap olacak.

Ürün verisi

tema:
vatanseverlik
yıl:
2000-Present
teknik:
yaldız
malzeme:
Maden
stil:
American Style
bölgesel Özelliği:
Avrupa
Country:
Zhejiang China ( Niue Islands )
Year:
2015
pattern:
Air Force F-35 Coin
Metal:
Iron plating Gold
Weight:
1 oz 31g or so
Diameter:
40 mm*3 mm
Use:
Collection Gift,Souvenir
feature :
USA MILITARY Coin
Status:
PUT ON THE WHOLE ARMOR OF GOD CHALLENGE COIN
design:
two sides design
Son

Ürün kategorisi