.

.

New
Rcawd scx10 ax10 şişme 2.2 inç pnömatik beadlock lastik tekerlek için 4 adet 1/10 rc paletli kamyon wraith scx10 ax10

Rcawd scx10 ax10 şişme 2.2 inç pnömatik beadlock lastik tekerlek için 4 adet 1/10 rc paletli kamyon wraith scx10 ax10

₺ 58.10
₺ 83.00

Ürünün miktarı
Stokta

RCAWD Hoşgeldiniz ürün Adı : RC Araç Tipi : RC Araba ölçek : 1/10 renk Seçenekleri : mavi sarı kırmızı gümüş malzeme : kauçuk paket Miktar. : 4 ADET özelliği 1/10 Paletli için/Kamyon lastikler yüksek kavrama lastikler çeşitli kaya tarayıcılarının için tasarlanmıştır ve kamyonlar bu lastikler üzerinde iyi kavrama için süper yumuşak bileşikleri yapılır arazi her türlü büyük, derin pabuçları kaya içinde olağanüstü çekiş sağlamak, çamur, ve kir lastikler tartışmasız en kaya-emekleme lastikler mevcut hava basınç kolayca ayarlayabilirsiniz tüm tür üzerinde lastik performans için arazi gerçek beadlock tekerlekler-Hiçbir yapıştırma çift yan beadlock sistemi Rock emekleme için harika 12mm altıgen hub uyar şartname tekerlek Genişliği : 40mm tekerlek Çapı : 60mm tekerlek Ofset : + 6.5mm lastik Yüksekliği : 130mm lastik Genişliği : 54mm İç Çap : 60mm dahil 2.2 Hava Sistemi Beadlock (4 adet) Rock Emekleme Lastik (4 adet) hava Pompası hava pompası olmadan Tüp (1 adet) -7.76/piece -17.85/lot ____________________________________________________________________________________________________________________________ Ürünler hakkında Renk hakkında : Metal ürünleri vardı renkli anodik oksidasyon tedavisi. bazen renk anodik oksidasyon tedavisi olarak biraz farklı olacak. sipariş önce bunu biliyorsun umuyoruz.Sıfırdan konusunda : Çünkü metal çizilebilir çok kolaydır. Metal ürünleri yüzeyde bazı kusur olabilir gibi çizilmeye. biz anlayış için umut için.Farklı Toplu Süreci hakkında : belki bazı değişik olacak her işlemi toplu görünümü ile, ürünleri çalışma etkilemez. sipariş önce bunu biliyorsun umuyoruz.
Teslimat Adresi hakkında1. sipariş önce doğru adresi teyit edin. sipariş sonra adresini değiştirmek gerekiyorsa, iptal edin ve doğru adresi ile yeni bir düzen var.2. İngilizce adresi sunuyoruz lütfen. Analphabetic sistemi adresi nakliye şirketi tarafından gönderilecektir olmaz. ve bu sipariş iptal olabilir.
Rus Alıcı Için Ali Express Prim Nakliye1. The Alıcı Adı lapa pasaport adı olabilir.2. The ay değeri daha az olmalıdır 1000 euro ve ağırlığı 31 kg daha az olmalıdır. veya vergi ödemek zorunda.3. bir boyutu veya renk ürünün miktarı, 5 adet daha fazla olmamalıdır. veya vergi ödemek zorunda.4. Nakliye Sonra Sipariş, taşıyıcı pasaport numarası sunmak için size soracaktır, pasaport adı ve pasaport Ihracı Tarih. ve online gümrükleme lisans anlaşması imzaladı zorunda.
eğer 15 gün içinde iade için bizimle irtibata 60 nakliye gün sonra almazsanız.hangi teklif takip numarası takip bilgi vardır.eğer ürün Resent nakliye kırık olabilir.

Ürün verisi

kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Model Numarası:
LY3022
Araç Tipi için:
Otomobil
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
lastikler
RC Parçaları & Aksesuarları:
Bağlantı / Kablolama
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
montaj
malzeme:
Kauçuk
Marka Adı:
RCAWD
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
Tire Wheel
aracı Malzemeleri:
Tire Wheel
Son

Ürün kategorisi