.

.

New
SENRHY 8 Adet 12x11x24 cm Köşe Bas Davul Tuzak Akustik için Stüdyo Ses Geçirmez Köpük Gürültü Absorbe KTV Müzik Odası Parçaları Sıcak Satış

SENRHY 8 Adet 12x11x24 cm Köşe Bas Davul Tuzak Akustik için Stüdyo Ses Geçirmez Köpük Gürültü Absorbe KTV Müzik Odası Parçaları Sıcak Satış

₺ 37.75

Ürünün miktarı
Stokta

  paket Içeriği :
8 x Ses Emilimi Köpükler
şartname :
boyut : Yaklaşık. 12x11x24 cm/4.7x4.3x9.45 "
son derece-yangın geciktirici
vokal netlik ve oda akustiği geliştirir.
maksimum gürültü emilimi için yüksek yoğunluklu akustik köpük hücre yapısı.
çarpıntı yankıları ve aşırı yansımaları azaltmak için yardımcı olur ve yankılanma.
salonlara uygula, yayın stüdyoları, bilgisayar odaları, ekipmanları, muhafazaları/Odaları, spor salonları,-gun aralıkları, ev kayıt stüdyoları, ev tiyatrolar, endüstriyel tesisler, profesyonel tiyatrolar, profesyonel kayıt stüdyoları, depolama tesisleri vb.
kurulum Yöntemi :
1. özel uygulama için Akustik Stüdyo Köpük dışarı Yatıyordu-akılda tutmak istediğiniz köpük boyunca eşit dağıtılmış odası. akustik Köpük bir modüler tasarım ve dikişler her zaman ile hizaya yok desen.
2. Measure gereken herhangi alanları üzerinde alan kesim köpük ve uygun olun keser (örnekler kirişler etrafında olurdu, önleri, veya kısa bir parça varsa gereklidir).
3. tüm parçaları Sonra alan kesim olmuştur, malzeme geri koymak uygun pozisyonda duvara veya tavana ve hafifçe işaretlemek alt ve yan nerede her parça olacak bir kalem ile hafifçe düz uygulama sağlamak için.
4. Glue ile her parça ayrı ayrı PL Poliüretan Inşaat Yapıştırıcı. bir malzemenin dış çevresindeki çevre oluşturmak kalıyorum 1 & frac12; " uzak kenar. malzemenin merkezi genelinde X desen oluşturmak.
5. Line malzeme kadar hatları ile size işaretlenmiş adım 3 ve karşı sıkıca basın malzeme sıkıştırarak köpük. köpük kalan parçaları için adımı tekrarlayın.

Ürün verisi

Marka Adı:
SENRHY
boyut:
12x11x24cm
Model Numarası:
SKU537622
Son

Ürün kategorisi